BIOGRAFIE

JAKUB CINIBULK

Zpěvák a kytarista, jehož příběh ve světě hudby započal již před 10 lety, kdy poprvé řádně přivoněl ke hře na kytaru. Začal docházet na kroužek kytary v Domě dětí a mládeže Praha 10 - Dům UM v Uhříněvsi.

V roce 2012 založil spolu s dalšími teenagerskou kapelu Crazy Cool s níž okusil chuť koncertních a festivalových pódií, tvoří vlastní tvorbu, vydává několik singlů a umisťuje se na vrchních příčkách talentových soutěží.

Mezi jeho další aktivity v tomto období patří například působení ve sboru Ten Sing, ve kterém získal pozici sólisty ihned po svém příchodu. Od roku 2013 také pracuje na svém zpěvu v ZUŠ Music Art, Fakultní škole Univerzity Karlovy v Praze, Pedagogické fakulty, v Dubči.

Roku 2014 se jeho kapele Crazy Cool naskytuje výjimečná příležitost zahrát si v rámci projektu Rock Camp v liverpoolském klubu The Cavern Club, kde ve svých počátcích působila legendární kapela The Beatles.

V prosinci 2015 vyhrává možnost speciálního vystoupení s kapelou Chinaski na jejich vyprodaném koncertě ve Forum Karlín při Rockfield Tour, kde si s Michalem Malátným zazpíval známou píseň Dobrák od kosti.

Během prvních měsíců roku 2016 plánuje svůj sólový start v rámci projektu Music Cluster Ondřeje Škocha, který však troskotá na onemocnění trvajícím několik měsíců. Věnuje se tak alespoň dílčím hudebním projektům a následně přichází na post zpěváka a baskytaristy kapely Nouzovej Východ, se kterou nahrává album Nádech, Výdech. Na podzim se pak stává hrdým kmotrem alba Cože? kapely Nautica.

V roce 2017 pořádá speciální výroční koncert při příležitosti svých 18. narozenin, kde naposledy vystupuje spolu s kapelou Crazy Cool. Ke konci roku také opouští kapelu Nouzovej Východ a soustředí se na zdárné ukončení střední školy spolu s maturitní zkouškou.

Od září 2018 opět začíná koncertovat, tentokrát pouze jako sólista, organizuje různé kulturně společenské akce a věnuje se několika dalším projektům, mezi nimiž je například také uskupení FA/FIT music session působící na Fakultě architektury ČVUT v Praze, kde studuje.